Ankara Teraryum Gönder, Teraryum Sipariş Ver

Ankara Teraryum

Ankara teraryum göndermek istiyorsanız en doğru adrestesiniz! Ayaflower Çiçek & Tasarım’ın birbirinden güzel teraryum tasarımlarını online olarak sipariş verebilirsiniz.

Sevdiklerinizi mutlu edecek hediye teraryum çiçekler. Özel günlerinizde teraryum sipariş verin. Temalı olarak hazırlanmış teraryum gönder. Canlı sukulent bitkiler, yapay çiçekler, solmayan güller ile birbirinden farklı tasarımla teraryum hediye çeşitlerinden seçebilirsiniz. İster sevdiklerinize isterseniz kendiniz için kişiye özel hazılanmış minyatür dünyaları keşfedin. Minyatür bahçenin tadını çıkartın, teraryum içinde minik bahçe tabelasına isim ya da not yazdırabilirsiniz. Ayrıca teraryum hediyeniz, en güzel duygularınızı yansıttığınız çiçek notu ile birlikte teslim edilecektir. Teraryum siparişleriniz, İzmir içi aynı gün teslim edilmektedir (saat 12.30’a kadar verilmiş siparişler). Farklı iller ve uzak ilçeler için kargolanabilir teraryumlar, ertesi gün anlaşmalı kargo firmasına teslim edilir.

Her türlü çiçek gönderim nedenine uygun teraryum tasarımlarımız bulunmaktadır. Romantik ve aşk temalı teraryumlar, sevgiliye, yıl dönümü için hediye olarak gönderilebilir. Arkadaşa hediye göndermek isterseniz doğa ve deniz temalı teraryum tasarımlarından seçebilirsiniz. Yeni bebek sahibi olmuş yakınlarınız için, bebek tebrik hediyesi teraryumları güzel bir hediye olacaktır. Doğum günü, anneler günü, babalar günü, sevgililer günü, öğretmenler günü gibi özel günlerde, Ankara teraryum sipariş verin, onları mutlu edin. Dekoratif tasarım çiçek hediyesi teraryum farklı hediye arayışınızda güzel bir alternatif çiçek olmaktadır.

Ankara Teraryum Bakımı

Teraryum bakımı kolaydır. Teraryumların çeşitlerine göre bakım ve ihtiyaçları da farklılık göstermektedir. Sukulent ve kaktüs bitkiler kullanılarak hazırlanmış teraryumların bakımı ise kolaydır, ancak dikkat edilmesi gereken birkaç püf noktası vardır.

Sukulent ve kaktüslerin bolca güneş ışığına ihtiyaçları vardır.  Bu sebeple teraryumlar için aydınlık ortamlar idealdir. Burada dikkat edeceğimiz konu, güneş ışınları doğrudan teraryumun üzerine gelmemesi gerekmektedir. Cam fanusun üzerine gelen ışınlar yakıcı olduğu için kısa bir süre sonra teraryumun içerisindeki sukulent bitkiler zarar görecektir. Ayrıca aşırı buharlaşma nedeniyle teraryumun içi çabuk kuruyacaktır. Sukulentler yapıları gereği yapraklarında su depolayan bitkiler oldukları için çok fazla su ihtiyaçları yoktur. Teraryumlara kontrollü bir şeklide su verilmesi gerekmektedir. Verilen suyun miktarı ve sıklığı önemlidir. Eğer aşırı su verirseniz sukulent bitkileriniz çürümeye başlayacaktır. Az miktarlarda ara ara su vermek daha sağlıklı olacaktır.

Sukulentler yapıları gereği yapraklarında su depolayan bitkiler oldukları için çok fazla su ihtiyaçları yoktur. Teraryumlara kontrollü bir şeklide su verilmesi gerekmektedir. Verilen suyun miktarı ve sıklığı önemlidir. Eğer aşırı su verirseniz sukulent bitkileriniz çürümeye başlayacaktır. Az miktarlarda ara ara su vermek daha sağlıklı olacaktır.

Menü