Hakkımızda

Hikayemiz

Doğanın Renklerini Derliyoruz…
Kuruluşumuz ile birlikte sevgiyi temsil eden herşeyi bir tasarımda toplamak için çiçek ve teraryum aranjmanlar yaptık, geceler süren tasarımlara imza attık.

Çiçek veya süs bitkilerinin sadece birer hediyelik eşya olmadığı, her bir rengin ve bitkinin ayrı bir anlam yüklendiği düşüncesi ile tasarımlarımızı bir araya getirdik.

Bu şekilde bizimle çalışan tüm müşterilerimizin özel olduğunu ve buna göre bir ürünü hak ettiklerini düşünerek el emeğimizi işlerimize yansıtmaya çalıştık.

Özel günlerde yanınızdayız; yıl dönümü, doğum günü vb kutlamalarınız için online çiçek siparişi verebilir, kurumsal hediye ya da nişan, düğün, davet vb etkinliklerinizin çiçek ile ilgili konularında da bize ulaşabilirsiniz.

Hediyelik çiçekler, teraryumlar ve iç mekan çiçek tasarımları, özel günler (düğünler, etkinlikler, kutlamalar gibi) için birbirinden farklı kişiye özel çalışmalar yaptık. Her çiçeğin bir sahibi olduğunu düşünüyor ve tasarımlarımıza aynı empati ile hazırlıyoruz.

Ürünlerimiz

İzmir içi aynı gün teslimatla hediye çiçek göndermek için sıra dışı bir alternatif; Ayaflower Çiçek & Tasarım. Farklı gönderim amaçlarına uygun olarak tasarlanmış sukulent, teraryum, taze çiçek, saksı çiçekleri, teraryum setleri gibi seçeneklerimizden sipariş verebilirsiniz.

Online Çiçek & Teraryum Mağazası

Menü