Kurumsal Çiçek Tasarımları

Kurum Etkinlikleri ve Toplu Siparişler

Kurumlar için, özel günler, organizasyonlar, kurum yıl dönümleri ve farklı birçok büyük kurumsal etkinlik için etkinlik temasına özel çiçekler ile toplu siparişler hazırlayıp etkinliklere renk katıyoruz. İşyerlerinize ve ofislerinize canlı ve yapay iç mekan bitkiler ile bitkilendirme tasarımlarını, bakımlarını yapıyoruz.

Kurumsal Çiçek Üyeliği

Kurumlara özel çiçek düzenlemeleri ile toplantı odalarına, çalışma ofislerine renk ve canlılık katıyoruz. Haftalık çiçek gönderimleri ile müşterilerinize, dostlarınızı mutlu edecek çiçekler hazırlıyoruz.

Kurum Çalışanları İçin Çiçek, Teraryum Atölye, Workshop Çalışmaları

Kurum çalışanlarınızın iş motivasyonunu arttırmak için çiçek, teraryum düzenleme workshopları ile sizlere destek veriyoruz. Kurumların talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda, çalışanlarına özel çiçek deneyim atölyeleri planlıyoruz. İş yoğunluğundan bir an olsun uzaklaşıp doğayı, bitkileri, çiçekleri konuştuğumuz kendi küçük bahçelerimizi, buketlerimizi yarattığımız özel anlar yaşıyoruz.

Kurumsal Çiçek Örnekleri

Kurumsal Müşterimiz Olmak İster Misiniz ?

Kurumsal müşterilerimize sunduğumuz özel indirimler ve ayrıcalıklardan faydalanarak çiçek siparişlerinizi verebilir, etkinlikler için çiçek düzenlemeleri yaptırabilirsiniz.

Sohbete Başla
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?